Hovorme spolu o peniazoch ľudskou rečou

Hovorme spolu o peniazoch ľudskou rečou

Otázky týkajúce sa financií, dôchodkov, daní a odvodov sú niekedy veľmi komplexné. Preto od apríla tohto roku prichádzam s novým projektom Na účte – o peniazoch ľudskou rečou s Petrom Cmorejom. Jeho cieľom bude zložité finančné témy preložiť do zrozumiteľného a najmä praktického jazyka a zároveň prinášať poradenstvo pre širokú verejnosť. Prvý webinár s témou našich budúcich dôchodkov sa uskutoční vo štvrtok 21. apríla 2022 o 18.00 hod. online.

V rámci projektu Na účte – o peniazoch ľudskou rečou budem formou bezplatných webinárov poskytovať širokej verejnosti poradenstvo v otázkach týkajúcich sa financií, s ktorými sa počas života stretáva každý z nás. Či sú to dôchodky, materské a tehotenské, investovanie alebo platenie daní, vždy je dobré témam rozumieť a mať aj možnosť diskutovať o nich.

Dôležitou súčasťou každého webináru Na účte bude diskusia a odpovede na otázky od účastníkov webinárov. Tieto budú môcť posielať ešte pred jeho začiatkom, aby mohli byť odpovede zahrnuté do samotnej témy alebo zodpovedané prioritne.

Prvou témou v rámci projektu bude veľmi dôležitá otázka našich budúcich dôchodkov, na ktorú sa osobitne teším. Faktorov, ktoré ovplyvňujú naše budúce dôchodky, je niekoľko. Na webinári sa na ne pozrieme bližšie a budeme hovoriť o tom, ako sa každý z nás môže pred týmto obdobím zabezpečiť. Sledovať prvý webinár Na účte – o peniazoch ľudskou rečou na tému „Bude v budúcnosti na naše dôchodky?“ môžete vo štvrtok 21. apríla 2022 o 18.00 hod.na tomto linku. Svoje otázky pred začiatkom webináru mi môžete posielať prostredníctvom tohto formuláru, alebo ich položiť v diskusii počas živého vysielania. Odoberaním môjho nového YouTube kanálu dostanete pripomienku pred začatím živého vysielania projektu Na účte.